Przemówienie dyrektora przedszkola na pożegnanie sześciolatków

Pobierz

Od września będę uczennicąszkoły ponadgimnazjalnej, jak wszyscy moi.. Oprócz: Przemówienie na zakończenie przedszkola dla nauczycieliOd tamtej chwili Przedszkole nr 6 zaszczytnie nosi imię "Bajka".. O czym nie powinnyśmy zapomnieć?Jul 1, 2021Wystąpienie Dyrektora Przedszkola.. Składamy Pani Dyrektor kwiaty i uśmiech wdzięczności Za dni spędzone z nami, piękne słońca i radości.Samorządowe Przedszkole nr 1 Żuromin.. Dziś ze sobą się poznają, dziś piosenki zaśpiewają, dzielnie spełnią swe zadanie, potem będzie pasowanie na dzielnego przedszkolaka - bo to już tradycja taka!. Dyrektor uroczyście i oficjalnie wita rodziców i ściąga z nauczyciela ciężar omawiania procedur, opłat, regulaminów i innych kwestii prawnych.. Wiersz na powitanie: Witajcie mili goście, serduszko mi mocno puka Bo przywitać gości to jest wielka sztukadrugich pogłaskała.. Mam nadzieję, że oprócz dat, wzorów czy reguł, zapamiętacie również życiowe rady, jakie dawali Wam nauczyciele i będziecie umieli korzystać z nich w życiu.. Niech o Turzaczkach pamięta co zawsze grzeczne były Dziękujemy wszystkim paniom, że codziennie były z nami.. Pani łezki mi otarła Pani mnie karmiła Śpiewać, tańczyć, mówić wiersze Cały rok uczyła.. Każda .Nabożeństwo sprawował ks. Jerzy Bogacewicz, dyrektor Domu Kultury Prawosławnej, w którym przedszkole się mieści w asyście ks. Adama Dzienisiuka, nauczyciela religii w tej jednostce..

Niezależnie od przedszkola - wiele punktów pokrywa się.

Że uczyły wierszy, bajek, jak się ubrać, czym się najeść,Żegnamy przedszkole i dobre w nim chwile, kiedy na zabawie dni mijały mile.. Dziękuję mojej zmienniczce za kolejny rok pracy, podczas którego wiele się nauczyłam.Przedstawiam scenariusz, który opracowałam na zakończenie roku szkolnego w mojej grupie 6- latków.. Pożegnanie to zawsze moment wzruszeń ale również chwila wspomnień o czasie spędzonym w przedszkolu.I PRZEGLĄD PIOSENKI "NUTKA" W NASZYM PRZEDSZKOLU; POŻEGNANIE STARSZAKÓW; ZEBRANIE DLA RODZICÓW DZIECI NOWO PRZYJĘTYCH DO PRZEDSZKOLA; DZIEŃ DZIECKA W PRZEDSZKOLU; TURNIEJ "MAŁY KARATEKA" Sukces w XIV Gminnym Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej p.n.. To mój ostatni dzień w murach tej szkoły .. "Muzyka bez granic"- 28.05.2018r.. Zaproszenie do udziału w uroczystości zakończenia edukacji dzieci sześcioletnich w przedszkolu.. Zawiera on okolicznościowe wiersze, piosenki, tańce, inscenicacje ale również akcenty patriotyczne i z zakresu dobrego wychowania , które wprowadzałam w ciągu roku szkolnego.. Dziękujemy Pani Dyrektor za dobre słowo i wszelkie wsparcie.. II- Występ dzieci: 1.Taniec "Polonez" 2.Powitanie; (2 dzieci) Witam miłych gości, kłaniam się niziutko i do takich jak ja uśmiecham się milutko.Serdecznie witamy Pana Dyrektora, wychowawców, nauczycieli, wszystkich pracowników szkoły i was koleżanki i koledzy na ostatniej uroczystości w roku szkolnym 2008/2009..

Gdzieś daleko lecą ptaki, a w przedszkolu - przedszkolaki.

Na dalszy etap życia pragnę zadedykować wam słowa wiersza poety z Czarnolasu:Jun 24, 2021W słowach wierszy podziękowały wszystkim pracownikom przedszkola za trud włożony w ich rozwój oraz wychowanie.. CZEĘŚĆ ARTYSTYCZNA.. 25 czerwca na placu szkolnym zgromadziły się dzieci 5 i 6 - letnie wraz z wychowawczyniami oraz dyrektorem ZS Wiesławem Sondejem, by pożegnać przedszkole i powitać wakacje.. poleca 84 %.. Szkoła baczność - Sztandar szkoły wyprowadzić!. Optymistyczne przedszkole.. Prosimy o wystąpienie Pana Dyrektora.. Nasze przedszkole jest bezpieczne i przytulne, rozwija u dzieci pasje i zainteresowania, uczy wiary w siebie, we własne siły i możliwości, wskazuje jak być ciekawym świata, ale też wrażliwym na cierpienia innych, sztukę i pięknoMam nadzieję, że tak, jak my, będziecie wspominać nas z uśmiechem i wzruszeniem.. Powitanie przybyłych gości przez nauczyciela.. Niech zapomni w dniu pożegnania żeśmy wiele kłopotów sprawili.. Idzie sobie przedszkolaczek, Dziś w przedszkolu nikt nie płacze Każdy jest wesoły A ja już urosłam duża I idę do szkołyPOŻEGNANIE SZEŚCIOLATKÓW.. Kiedy przyszłam do przedszkola PATRYCJA S. byłam taka mała gdy mamusia szła do pracy to za nią płakałam..

Scenariusz pożegnania przedszkola ( 6- latki) 1.

Panią Dyrektor żegnamy serdecznie i prosimy o uśmiech jej miły.. Na świetną zabawę pomysły wciąż miała 1.. Gminny Dzień Dziecka; I Parada Postaci z BajekJako rodzic dwójki dzieci, zdarza się, że potrzebuję podziękowania, przemówień dla nauczycieli w szkole, w przedszkolu, podziękowanie dla dyrektora szkoły lub przedszkola, podziękowania dla rodziców, podziękowania na koncerty, podziękowania na zakończenie roku przedszkolnego lub szkolnego.. Kart w kalendarzu było nie mało Codziennie jedną zdejmował czas I cóż powiecie ot przeleciało Rok szkolny minął jak z bicza trzasł 2.. Dnia 30 listopada 2016 roku, licznie zebranych gości powitały Pani dyrektor Małgorzata Szcześniak oraz Pani wicedyrektor Iwona Starzyńska.. Zapraszamy do naszych zbiorów zgromadzonych w działach: Ściągi gotowce wydrukowane, czy też Ebuda-cd - ściągi na płycie.. Jun 8, 2022Na koniec kilka słów podziękowań: Dziękujemy Wam drodzy Rodzice za wspaniałą owocną współpracę, za angażowanie się w życie przedszkola i naszej grupy.. Pamiętajcie, że stając się uczniami, nie przestajecie być dziećmi.. W tej niezwykłej atmosferze nasze przedszkole pożegnały dzieci odchodzące do szkoły 23 sześciolatków i 4 pięciolatków..

"Pożegnianie przedszkola" 1.

Życzyłabym wszystkim, aby przez ten czas odpoczęli i nabrali sił na nowy rok szkolny.. Język polski.te słowa towarzyszyły Uroczystości Pożegnania Przedszkolaków, która odbyła się14 czerwca.. "Kończycie swój pierwszy etap edukacji i wkraczacie w życie szkolne.. Uroczystość prowadziła pani Justyna Żukowska, wychowawczyni sześciolatków, która nie kryła łez i wzruszenia.Na marginesie: spotkanie z dyrekcją poprzedzające spotkanie z nauczycielami to doskonały pomysł.. Wśród nich przedszkole miało zaszczyt gościć: Ks. Witolda Gajdę- Proboszcza Parafii Matki Bożej Częstochowskiej w Wołominie;(występ sześciolatków) Kiedy jesień jest wokoło, wtedy wszystkim jest wesoło.. W waszej dalszej edukacji nadal towarzyszyć powinny: zabawa, uśmiech, zadowolenie nawet z małych sukcesów.6 days agoJun 10, 2022Bo my "sześciolatki" do szkoły idziemy Żegnamy przedszkole i dobre w nim chwile , Kiedy na zabawie dni mijały mile Panią Dyrektor żegnamy serdecznie i prosimy o uśmiech jej miły..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt