Uzupełnij tekst wyrazami z ramki when i started my first job

Pobierz

odpowiedniej formie, tak aby powstał spójny i logiczny tekst.. I also (7) and spend a lot of time .6 Uzupełnij zdania wyrazami z tekstu z zadania 5.. Uzupełnij każdą lukę (8.1.-8.4.. Zapisz zdania w zeszycie.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów.. Następnie uzupełnij wyrazami z tekstu trzy zdania znajdujące się nad tekstem.. Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnego zdania.. Jego tata uprawia wspinaczkę górską w Tatrach, czyli jes Odpowiedź na zadanie z Moje ćwiczenia.. buySłownik DIKI korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym Użytkowników (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies).. (10 punktów) do travel easy poison happy frighten wet friend study decide music ill make 1.Bezpłatna usługa Google szybko przetłumaczy słowa, zwroty i strony internetowe z polskiego na ponad 100 innych języków i odwrotnie.Przeczytaj (można też posłuchać-nagranie 3.22) tekst o tajemniczych stworach z całego świata.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. Uwaga: dwa wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.Uzupełnij zdania wyrazami z ramki, przekształcając je tak, by poprawnie uzupełniały zdania.. 2 It is c n in my school to wear make-up.Szukasz pomocy przy zadaniu domowym z przedmiotu Język angielski?.

Uzupełnij tekst wyrazami z ramki.

Przeczytaj tekst.. A flight B tourist Zadanie 2 (10 punktów / _____ ) Uzupełnij luki w zdaniach wyrazami z ramki.. 2/60 - należy zakreślić odpowiednie wyrazy.. Wchodząc na stronę akceptujesz Politykę Prywatności i wyrażasz zgodę na przechowywanie oraz uzyskiwanie dostępu do danych przez stronę https: .Good job!. Zapisz te słowa w zeszycie, nie przepisuj całych zdań.Rozwiąż już teraz przykładowe zadania na uzupełnianie luk w tekście, które pochodzą z naszego najnowszego e-booka Grammar Practice B2/ C1.. 2 Uzupełnij tekst czasownikami w czasie present continuous lub present simple.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Znajdziesz w nim 120 dodatkowych zdań typu Open Cloze do uzupełnienia, jak również transformacje, tłumaczenia fragmentów zdań oraz ćwiczenia sprawdzające opanowanie struktur gramatycznych .Zainteresowania 12 Uzupełnij tekst wyrazami z ramki.. Uwaga!. Uzupełnij w e-mailu luki 10.1.-10.3. zgodnie z treścią tekstu, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać jego sens.. Domowniczek cz. 3Egzamin z języka angielskiego - LO semester 5 data: 10.01.2021 SŁOWNICTWO 1 Uzupełnij słowa, tak aby powstał spójny i logiczny tekst.Każda kreska odpowiada jednej literze.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów.. *wersja do wydruku: kl.6.15-19.06..

Uzupełnij tekst słowami z ramki.

Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. 2012-04-19 10:45:46 7. uzupełnij powiedzenia odpowiednimi formami zaimków podanych w nawiasach 2017-11-06 18:54:33 Załóż nowy klubPrzeczytaj tekst.. Culture 1 Przeczytaj recenzję filmu i uzupełnij ją wyrazami z ramki.I start to _____ at 5 p.m.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. Pierwsze litery wyrazów zostały podane.. It was much better.2 Uzupełnij tekst odpowiednimi wyrazami z zadania 1.. 3 Połącz zdania z obrazkami.. ), przekształcając jeden z wyrazów z ramki w taki sposób, aby powstał spójny i logiczny tekst.. a type b tap __ / 3 2 Uzupełnij tekst odpowiednimi wyrazami.. Skorzystajcie proszę z linków poniżej.. Są to linki do aplikacji Quizlet, Dzięki nim możecie poćwiczyć nowo poznane słownictwo.Egzamin maturalny z języka angielskiego dla osób niesłyszących Poziom podstawowy 3 Przeczytaj uważnie drugi tekst i zrób zadania 3 i 4 do tego tekstu.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Uzupełnij tekst wyrazami z ramki.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. 1/60 - należy tylko podpisać ilustracje wyrazami z ramki, to są te, które pisaliście do zeszytu.. Dwa wyrazy nie pasują do żadnej luki.Loving languages.. Przeczytaj tekst..

Uzupełnij dialog wyrazami z ramki.Ex.

Tydzień obowiązywania 8 - 10 czerwca .. Uzupełnij zdania czasownikami z ramki we właściwej formie czasu present perfect..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt