Narysuj wskazówki na zegarach według wzoru

Pobierz

2 Narysuj ręce i nogi.. 3 Narysuj kwiatek: Narysuj według wzoru strzałki ( , , , ) pod obrazkami, zgodnie z położeniem zabawek.. Na podstawie podanego wzoru, uczeń czyta opisy i odpowiednio uzupełnia zegary.TROCHĘ SPOSTRZEGAWCZOŚCI- pokoloruj tulipany według wzoru, jeśli nie możesz tego wydrukować, pamiętaj,że dasz radę odrysować kwiaty w zeszycie.. W dolnej połowie dużego koła narysuj mniejszy okrąg.. Zapraszamy wszystkie dzieci!. 12.30 wpół do pierwszej 12.05 1.20 8.25 3.101.. Aby zarysować ciało, głowę i skrzydła.. Dla ciała zrób proste pudełko, a następnie utwórz łukowatą linię nad nim, która będzie głową.. Krok 2.. Była 10 minut przed umówioną godziną.72 tatuaży z zegarami - znaczenia i wzory.. : rysowanie całego zegara jest zasadniczo poprawne - 10 pkt.. Śmiech Zegary.. Odczytaj z pierwszego zegara, o której godzinie Jaś wychodzi we wtorek do szkoły.. ZADANIE MATEMATYCZNE-narysuj wskazówki na zegarach, jeśli nie możesz tego wydrukować spróbuj a jeśli się nie powiedzie poproś kogoś, aby pomógł Ci odrysować zegary.1.. Załóż w komputerze folder, w którym będziesz zapisywać wykonane prace.. Zapisz godziny na zegarach na podstawie informacji podanych przy strzałkach.. 2 Zadanie.. Jaś wyszedł na dwór o godzinie 16.00. .. Odczytaj godziny, które pokazują zegary, i zapisz je według wzoru.. Zapisz je na dwa sposoby.. Zegary - pełne godziny..

2.Dorysuj wskazówki na zegarach.

Zapisz, którq godzinç pokazujQ zegary.. Zadanie 1 Odczytaj i zapisz godziny z zegarów (zwróć uwagę na kolor strzałek - godziny i minuty).. Uzupełnij.. 1 Zadanie.. Narysuj wskazówki na zegarach tak, aby wskazywały odpowiednią godzinę.. 1 Narysuj głowę i ciało.. Ostrożnie narysuj skrzydła podwójną linią na załamaniu.. Pokoloruj ten zegar.. Wśród tysięcy zabaw edukacyjnych i kolorowanek Miasta Dzieci znajdziecie także mnóstwo innych ciekawych obrazków.. Oblicz i zapisz, ile godzin uplynçlo.. Podstawiając te wielkości do wzoru i po wykonaniu obliczeń otrzymujemy:Jak narysować nietoperza etapami.. Zadanie polega na znajdowaniu zależności między kolejnymi wskazaniami zegara.. Napisz godzinę pod każdym zegarem.. Zegary -obliczenia zegarowe.. Dorysuj wskazówki na zegarach analogowych, tak aby wskazywały o godzinę później niż na zegarach cyfrowych.. Wstaw znaki < lub > - karty matematyczne zad.9 s.23 EDUKACJA PLASTYCZNA: 1.. Narysuj prostą pionową linię od dolnej końcówki "A" i połącz końcówkę tej linii z górną linią "A", tworząc krzywą.Narysuj tabelę według wzoru i zastąp ?. Narysuj kątową literę "A" po prawej stronie rysunku.. 4 Dodaj szczegóły do robota.Wykorzystajmy więc poznany wzór w praktyce i obliczmy, jaki kąt utworzą wskazówki o godzinie 11:45.. ]Narysuj jak według ciebie wygląda krasnal Syzyfek..

Narysuj wskazówki na zegarach na podstawie zadania.

Mama Czarka umówiła się do fryzjera na godzinę 16:00.. Nauka posługiwania się zegarkiem oraz abstrakcyjnego myślenia.. 2 czerwca 2018. bardzo mi sie przydalo.1.. : wskazówki na właściwych pozycjach, np. wskazówka godzinowa zbliża się do godziny 3 - 9 pkt.. UWAGA!. Wariant 2 - Na podstawie podanego wzoru, uczeń czyta opisy i odpowiednio uzupełnia zegary.1.. Dorysuj wskazówkę minutową tak, aby zegary pokazywały zapisane godziny.. : wyraźne błędy w położeniu wskazówek1.. Jedynym sposobem, w jaki próbowaliśmy go uwięzić, są zegary i ich wskazówki.Dorysuj wskazówki.. Oglądasz stare wydanie książki.. 10-6 pkt.. Narysuj wskazówki w zegarach tak, by wskazywały godzinę z ramki.. : drobne pomyłki w położeniu wskazówek - 8 pkt.. Dodaj swoje wydarzenia, zajęcia, atrakcje.Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o narysuj wskazówki zegara zgodnie z podaną godzinąniemiecki akinomka34 akinomka34 16.12.2019Narysuj wskazówki na zegarach.. Mysz jest pokazana pod kątem, więc prawe skrzydło jest nieco dłuższe niż lewe.. Kliknij tutaj, aby przejść na stronę główną serwisu odrabiamy.pl.. Połącz ze sobą takie same nutki.. Narysuj wskazówki tak, żeby zegary wskazywały podane godziny.. Średnia: 4.89.. Narysuj wskazówki na zegarach .Skorzystaj z tych arkuszy matematycznych, aby pomóc dzieciom nauczyć się odmierzać pół godziny..

Zadanie 2 Narysuj wskazówki na zegarach.

zzMama wychodzi do pracy dwie godziny później.. Wydrukuj bezpłatną kolorowankę!. Dorysuj wskazówki na zegarach analogowych, tak aby wskazywały o godzinę później niż na zegarach cyfrowych.. Zapisz, którą godzinę wskazują zegary.. Jeżeli nasza godzina to 11:45, oznacza to, że m = 45, g = 11.. Dorysuj wskazówki na zegarach tak, žeby pokazywaly podane godziny.. Plik karty w formacie pdf do pobrania: Kliknij na link karta210.pdf lub na kartę obok.. Pobieranie pliku.. he, he, he tik-tak drrr, drrr ku-ku, ku-ku bim-bam cyk, cyk hu, hu, hu ha, ha, ha ho .Metoda 1 Prosty robot.. Zapisz je.. Pamiętaj!. Zaznacz tę godzinę na tarczy16 Twoje imię i nazwisko, klasa 1.. Wydrukuj arkusze i zapisz czas pokazany na zegarach.Narysuj duże koło.. Narysuj wzory na parasolkach zgodnie z treścią wiersza pt. "Sześć parasoli".. 3 Na głowie wykonaj dwa kółka dla oczu.. Krok 3.. Krótka wskazówka pokazuje godziny, długa wskazówka minuty.ZADANIA DLA CHĘTNYCH - KLASA 2 .. Narysuj wskazówki na zegarach według wzoru - karty matematyczne zad.8 s.23 2. godzina godzina godzina 7.00 10.00 6.00 2. .. za 1 s będzie : :13:07:59.. 10 W muzycznym świecie Narysuj nutkę w lewym górnym rogu.. Aby wykonać kończyny robota, przeprowadź zakrzywione prostokąty przymocowane do ciała.. Który zegar pokazuje godzinę wpół do jedenastej?. Pamiętaj, aby znalazło się na nim hasło dotyczące oszczędzania wody, np. ..

Narysuj wskazówki na bocznych zegarach zgodnie z opisem.

Zadanie 3 Oblicz godziny i zapisz odpowiedź.. Narysuj szczegóły głowy (podstawa jest oznaczona myślnikiem).. Dorysuj wskazówki na każdym zegarze tak, aby wskazywały godzinę podaną na tabliczce.. Niewiele rzeczy fascynuje ludzi tak bardzo jak czas i wszystko, co z nim związane: przejście przez życie, śmierć, zapomniane chwile, wspomnienia, dzieciństwo, starość.. Napisz, co jest twoim marzeniem.. 10 [50] '10 Ocena / komentarz: od 2.00 do 4.00 - od 3.00 do 7.00 - od 8.00 do 11.00 - od 12.00 do 3.00 - Czas 8.Znajdź tę zasadę i dorysuj wskazówki na kolejnych zegarach.. 13.00 20.00 23.00 2 godziny wcześniej 3 godziny późniejKolejne zegary wskazują godziny według pewnej reguły.. Znajdź tę zasadę i dorysuj wskazówki na kolejnych zegarach.Dorysuj wskazówki.. odpowiednimi liczbami.. Powiązane quizyO której godzinie dojechali na miejsce?. Bardziej szczegółowoNarysuj plakat zachęcający do oszczędzania wody.. Odczytaj wskazania zegarów.. Wykonaj portret Marzanny z wykorzystaniem naklejek - karty pracy zad.4 s.34 EDUKACJA INFORMARYCZNA: 1.. Oceń to zadanie: Oceń to zadanie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt