Uzupełnij każdą lukę jednym wyrazem przekształcając wyraz podany w nawiasie

Pobierz

TAKE YOUR MIND TO THE GYMUzupełnij każdą lukę jednym wyrazem, przekształcając wyraz podany w nawiasie, tak aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst.. ANALYZE 3.Przeczytaj tekst.. jednym wyrazem, przekształcając wyraz podany w nawiasie, tak aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst.Przeczytaj tekst.. jednym wyrazem, przekształcając wyraz podany w nawiasie w taki sposób, aby powstał spójny i logiczny tekst.. Wymagana jest pełna poprawność .. Uzupełnij każdą lukę (1.1.-1.5.). Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych wyrazów.. (2,5 pkt) Uzupełnij każdą lukę jednym wyrazem, przekształcając wyraz podany w nawiasie, tak aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst.. jednym wyrazem, przekształcając wyraz podany w nawiasie, tak aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst.. jednym wyrazem, przekształcając wyraz podany w nawiasie w taki sposób, aby powstał spójny iUzupełnij każdą lukę jednym wyrazem, przekształcając wyraz podany.. Uzupełnij każdą lukę (1.1.-1.5.). jednym wyrazem, przekształcając wyraz podany w nawiasie, tak aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst.. Za każde poprawne rozwiązanie otrzymasz 0,5 punktu.. (2,5 pkt) Uzupełnij każdą lukę (1.1.-1.5.). Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych wyrazów.. jednym wyrazem, przekształcając wyraz podany w nawiasie, tak aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst..

Uzupełnij każdą lukę (1.1.-1.5.)

jednym wyrazem, przekształcając wyraz podany w nawiasie, tak aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst.. jednym wyrazem, przekształcając wyraz podany w nawiasie, tak aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst.Język angielski - Matura 2013 - Struktury gramatyczne Poziom rozszerzony - zadanie 1 - arkusz 1. jednym wyrazem, przekształcając wyraz podany w nawiasie, tak aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst.. Uzupełnij każdą lukę (1.1.-1.5.). Uzupełnij każdą lukę (1.1.-1.5.). Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych wyrazów.. jednym wyrazem, przekształcając wyraz podany w nawiasie, tak aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst.. Za każde poprawne rozwiązanie otrzymasz 0,5 punktu.. jednym wyrazem, przekształcając wyraz podany w nawiasie, tak aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst.. jednym wyrazem, przekształcając wyraz podany w nawiasie, tak aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów.Matura z języka angielskiego 2009.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych wyrazów.. Uzupełnij każdą lukę (8.1.-8.4.). .Zadanie 1.. Wymagana jest pełna poprawność .Uzupełnij każdą lukę (1.1.-1.5.).

Uzupełnij każdą lukę (8.1.-8.4.)

Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych wyrazów.Matura z języka angielskiego 2011.. Za każde poprawne rozwiązanie otrzymasz 0,5 punktu.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych wyrazów.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych wyrazów.Uzupełnij każdą lukę jednym wyrazem, przekształcając wyraz podany w nawiasie, tak aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst.. Za każdą poprawną odpowiedź otrzymasz 0,5 punktu.. DIE U-BAHN VON MORGENMatura z języka angielskiego 2014 Stosowanie struktur leksykalno-gramatycznych zadanie 1 Zadanie 1.. Za każde poprawne rozwiązanie otrzymasz 0,5 punktu.. Few 1.1.Uzupełnij każdą lukę jednym wyrazem, przekształcając wyraz podany w nawiasie, tak aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst.. ROUTE 66Uzupełnij każdą lukę (8.1.-8.4.). jednym wyrazem, przekształcając wyraz podany w nawiasie, tak aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst.. jednym wyrazem, przekształcając wyraz podany w nawiasie, tak aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych wyrazów.Stara matura 2016: Angielski poziom rozszerzony - odpowiedzi: Zadanie 1.. Za każde poprawne rozwiązanie otrzymasz 0,5 punktu.Uzupełnij każdą lukę jednym wyrazem, przekształcając wyraz podany w nawiasie, tak aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst..

1.2.Uzupełnij każdą lukę (8.1.-8.4.)

jednym wyrazem, przekształcając wyraz podany w nawiasie, tak aby otrzymać .Uzupełnij każdą lukę (1.1.- 1.5.). Uzupełnij każdą lukę (8.1.-8.4.). Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych wyrazów.. Uzupełnij każdą lukę jednym wyrazem, przekształcając wyraz podany w nawiasie, tak aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst.. jednym wyrazem, przekształcając wyraz podany w nawiasie, tak aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekkst.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych wyrazów.Przeczytaj tekst.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych wyrazów.. Za każde poprawne rozwiązanie otrzymasz 0,5 punktu.. Uzupełnij każdą lukę (8.1.-8.4.). Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych wyrazów.Uzupełnij każdą lukę (1.1.- 1.5.). Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych wyrazów.Matura z języka angielskiego 2010 Stosowanie struktur leksykalno-gramatycznych zadanie 1 Zadanie 1.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów (0-4 punktów).. jednym wyrazem, przekształcając wyraz podany w nawiasie, tak aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekkst.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych wyrazów..

Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych wyrazów.

Wymagana jest pełna poprawność .Matura z języka angielskiego 2013 Stosowanie struktur leksykalno-gramatycznych zadanie 1 Zadanie 1.. Za każdą poprawną odpowiedź otrzymasz 0,5 punktu.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych wyrazów.. Uzupełnij każdą lukę (1.1.-1.5.). jednym wyrazem, przekształcając wyraz podany w nawiasie, tak aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst.Uzupełnij każdą lukę (1.1.-1.5.). (2,5 pkt) Uzupełnij każdą lukę (1.1.-1.5.). Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych wyrazów.. jednym wyrazem, przekształcając wyraz podany w nawiasie, tak aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst.. (2,5 pkt) Uzupełnij każdą lukę (1.1.-1.5.). Uzupełnij każdą lukę jednym wyrazem, przekształcając wyraz podany w nawiasie, tak aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst.. jednym wyrazem, przekształcając wyraz podany w nawiasie, tak aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt